Новость
Сєвєродонецьк і Білозерка: енергетика самбо в дії!
Дата публикации: 24.05.2019


18 травня Білозерка приймала Х Юнацькі спортивні ігри Херсонщини і чемпіонат області серед юнаків і дівчат, яким наприкінці червня доведеться захищати честь регіону на національній першості серед 13-14-річних Кароліно-Бугаз Одеської області. Захід зібрав солідну кількість учасників - 172 спортсмени, котрі представляли 12 команд.От такі слова ми почули під час інтерв'ю місцевому ТВ:

- Дуже приємно, що зростає конкуренція. І самбо розвивається не тільки в самому Херсоні, а і в районах області. - відзначив головний суддя турніру Володимир Тимченко. 

- Цієї зими ми на високому рівні провели чемпіонат України серед молоді, в якому взяли участь півтисячі самбістів зі всієї країни. Розуміємо, що потрібно тримати планку, тому серйозно ставимося до розвитку нашого виду єдиноборств в області. Головне - зацікавити молоде покоління, щоб вони вели активний спосіб життя і були здоровими, - поділився своїми думками Іван Литвиненко, президент Херсонської обласної федерації  

- Іван Литвиненко в цьому плані молодець! Він організував і об'єднав людей. Бажаю всього найкращого і готовий допомагати, привозити своїх вихованців, сприяти подальшому розвитку цього виду спорту, - сказав тренер Ренат Мірзалієв.Призери чемпіонату Херсонської області (2005 - 2007)

Дівчата
37 кг
1м.- Гузік Ангеліна
2м.- Онацько Олена
43 кг
1м.- Чігарських Дарья
2м.- Пантак Анна
3м.- Присекару Вероніка
3м. –Торопшина Алена
48 кг
1м.- Лаврухіна Кристіна
68кг
1м.- Давидова Софія

Юнаки
32 кг
1м.- Гринько Богдан
2м.- Малуха Корней
3м.- Воров Ярослав
35 кг
1м.- Лопатньов Богдан
2м.- Гринько Богдан
3м.- Авдеев Максим
3м.- Федчишин Глеб
38 кг
1м.-Левіцкий Влад
2м.- Дитиняк Артур
3м.- Филимонов Иван
3м. –Тютін Егор
42 кг
1м.- Перелов Егор
2м.- Фучеджи Богдан
3м.- Налиснік Андрей
3м. –Шуляк Богдан
46 кг
1м.- Трисекару Владислав
50кг
1м.- Гаврілюк Михайло
2м.- Вертман Микита
3м.- Булик Саша
54кг
1м.- Буяневич Владислав
2м.- Петрина Артем
3м.- Павловський Трохим
3м. - Лесюк Юрій
59кг
1м.- Торопенко Владислав
2м.- Лісіцин Дмитро
3м.- Агарков Даніїл
65кг
1м.- Бескровний Владислав
71кг
1м.- Белковський Дмитро
2м.- Скирда Ілля

***У Сєвєродонецьку Луганської області самбісти разом із мешканцями і гостями відсвяткували 85-річчя міста. 23 травня на площі Перемоги відбувся чемпіонат з самбо просто неба. В турнірі взяли участь вихованці ДЮСШ № 1. Відкрили ж спортивні змагання показовим виступом спецпризначенці поліції Луганщини. Вони продемонстрували прийоми рукопашного бою при сутичці з супротивником, який озброєний палицею, ножем і автоматичною зброєю. Після презентації бойових навичок було вручено подяку "За вагомий внесок поліції в розвиток спорту та впровадження здорового способу життя на територіїї Луганської області". Юні ж самбісти продемострували свої вміння у спортивному й бойовому самбо.


 
   
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>