Новость
Завдяки самбо - нові можливості для курсантів Тернопільського коледжу!
Дата публикации: 08.03.2024


Продовжуємо популяризувати самбо у навчальних закладах! Наступного тижня у Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою і фізичною підготовкою, що у Збаражі, на постійній основі запрацює секція самбо!
Між закладом і обласною федерацією підписано угоду.


"Завдяки ініціативі офіцера ЗСУ Олексія Гончарука, голови комісій НФСУ з розвитку пляжного самбо і зі зв'язків з громадськістю і ЗМІ, і почав реалізовуватися цей проєкт, - каже Віталій Гнатишин, віце-президент Тернопільської обласної федерація самбо НФСУ. - Олексій мав творчі зв'язки з цим навчальним закладом: 2020 року курсанти коледжу стали одними із героїв документального фільму "Вогняний тризуб" про ракетні війська і артилерію, а режисеру Гончаруку і його команді у створенні цієї стрічки матеріально і творчо допомагала Національна федерація самбо України. Так що рано чи пізно ми мали дійти до співпраці на спортивному рівні".


 
Тернопільські тренери і самбісти неодноразово брали участь у патріотично-спортивних заходах коледжу. Провели низку показових виступів, щоб курсанти ТПК могли познайомитися з нашим видом єдиноборств, яке є прикладним для силових структур.


 
"Це, без сумніву, один із найбільш гідних видів спорту для справжнього чоловіка, - вважає полковник Вадим Ластовицький, директор коледжу. - Звичайно, будь-які фізичні вправи дуже корисні та необхідні для людського організму, проте на відміну від інших видів спорту самбо не тільки дає можливість зміцнити власне здоров'я та тіло, а й отримати сміливість, впевненість у власних силах та здатність постояти за себе у разі виникнення екстремальних ситуацій. До того ж, заняття самбо, зокрема бойовим розділом, дозволяють розкрити внутрішню силу та виробити характер".
Поделиться:
Оставить комментарий
Имя
Текст сообщения
Капча
=>